Demotywatory o laskach

mem_o_dziewczynachKtóż nie kojarzy popularnych dowcipów o blondynkach? Stereotyp głosi, że owe kobiety nie należą do najinteligentniejszych. Mimo, że prawda bywa inna, to internet pełen jest szyderstw w stronę kobiet. Te treści prawdopodobnie tworzą Panowie, którzy rozczarowali się w pewnym momencie życia. Ich frustracja jednak bywa pomocna, w końcu mamy się z czego śmiać!

Zakazany humor 18+

Lubisz zakazany humor 18+? Na stronie różnych stronach znajdziesz najlepsze demotywatory. Laski ze śmiesznych obrazków niezwykle rozbawią. Kobiety również mogą się pośmiać, w końcu dystans do siebie to ważna cecha, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Demotywatory o laskach wyśmiewają kobiety na różne sposoby. Często chodzi o złość na mężczyznę, o ponadprzeciętne spóźnianie się ze względu na przymus pomalowania swej twarzy kilogramem tapet.

Spróbuj sam!

Ponadto, jeżeli masz ciekawe pomysły, możesz stworzyć swoje własne demotywatory o laskach. Pozwól reszcie internetu się pośmiać! Zakazany humor 18+ to szerokie pole do popisu, więc – dlaczego nie?

We współpracy z: Redmik.pl